18
трав.

Курсанти академії вдосконалюють навички водіння автомобільної техніки в особливих умовах

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9862
  • Друк

Курсанти академії вдосконалюють навички водіння автомобільної техніки в особливих умовахВ Центрі забезпечення навчального процесу тривають заняття курсантів факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) з водіння автомобільної техніки. Під керівництвом досвідчених викладачів майбутні офіцери Збройних Сил України вдосконалюють свої навички водіння автомобільної техніки з подоланням різних перешкод, а також ремонту експлуатації та технічного обслуговування автомобільної техніки на базі польових засобів ремонту.

Заняття з практичного керування транспортних засобів в особливих умовахпроходять на автодромі, обладнаному спеціальними перешкодами. Практичному водінню курсантами автомобільної техніки передував курс вивчення теорії водіння автомобіля, дій при виникненні позаштатних ситуацій, в тому числі з використанням сучасної тренажерної бази, призначеної для підготовки водіїв.

В ході тренувань на автодромі водії виконують прийоми маневрування на швидкісних ділянках, проходять трасу в складі колони на максимальнодопустимих швидкостях, виконують повороти і розвороти різної складності, а також отримують навички управління автомобільною технікою в населених пунктах і в складних дорожньо-транспортних ситуаціях.

При переміщенні військової автомобільної техніки майбутнім офіцерам доводиться долати різні рельєфні перешкоди, штучні загородження в місті, блок-пост, протитанковий рів, косогори та пагорби з врахуванням досвіду АТО. Протягом всього маршруту створюються умови наближені до реального бою, за допомогою значної кількості імітаційних засобів. Такі заняття розвивають у курсантів уважність, а також дозволяють їм оцінити можливості автомобільної техніки, приймати виважене рішення в реальних бойових ситуаціях.

Рейтинг
2 голосів