Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки

00Начальник кафедри ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки полковник Мельник Володимир Володимирович.

1. Кафедра здійснює підготовку магістрів, які навчаються за спеціальністю 255 “Озброєння та військова техніка”, та спеціалізацією “Військова автомобільна техніка”. Крім того, за відповідними програмами проводиться автомобільна підготовка курсантів всіх спеціальностей з метою   вивчення   та   засвоєння автомобільних базових шасі,   а також   одержання посвідчення   водія з правом керування транспортними засобами категорій В,C.

0022. Чисельність науково-педагогічних працівників складає 12 осіб.

Науково-педагогічні працівники кафедри приймають активну участь у науково-дослідних роботах, науково-військових конкурсах, які сприяють розвитку військової освіти і науки, видають статті, навчальні та навчально-методичні посібники, збірники.                        

До складу кафедри також входить навчально-тренувальний комплекс.

3. Дисципліни що викладаються на кафедрі:

- організація експлуатації військової автомобільної техніки;
- організація ремонту військової автомобільної техніки;
- автомобільна техніка, (в тому числі автомобільна підготовка).

4. Навчально-матеріальна база кафедри забезпечує проведення усіх видів занять, передбачених навчальними планами і програмами. До навчальної бази входять: 4 спеціалізовані класи, навчально-тренувальний комплекс з тренажерним класом та розгорнутими рухомими засобами евакуації та ремонту військової автомобільної техніки, маневровий майданчик практичного водіння військової автомобільної техніки, автодром та поле озброєння на полігоні Центру забезпечення навчального процесу.

01

- (навчально-тренувальний комплекс)

02
01  - автомобільний тренажерний комплекс; 02
03  - спеціалізований комп’ютерний клас вивчення Правил дорожнього руху; 04
- спеціалізовані класи автомобільної підготовки;
04  - спеціальна автомобільна техніка; 04
04

- майданчик початкового водіння транспортних засобів.

04

Заняття на кафедрі проводяться з використанням сучасних мультимедійних засобів навчання. Це дозволяє суттєво покращити не лише рівень викладання, але й забезпечити високу наочність матеріалу, ефективність його сприйняття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі