Кафедра бронетанкової техніки

Кафедра бронетанкової технікиполковник Ярмолюк Вадим МихайловичНачальник кафедри: кандидат технічних наук, старший науковий співробітник полковник Ярмолюк Вадим Михайлович.

Кафедра бронетанкової техніки була створена у листопаді 2016 року на базі кафедри бойового застосування озброєння та технічних засобів.

На кафедрі проходять підготовку курсанти факультетів підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ та підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення. Крім того кафедра проводить підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації (перепідготовки) за відповідними спеціалізаціями.

За час функціонування та підготовки курсантів в рамках кафедри бойового застосування озброєння та технічних засобів науково-педагогічним та інженерно-технічним складом кафедри було набуто достатньо практичного досвіду з підготовки курсантів з дисциплін кафедри. Найбільш вагомими результатами за цей час стало:

- регулярне здійснення багатокілометрових маршів у складі змішаної колони (БМП-2 та БТР-80);
- водіння на плаву БМП-2 та БТР-80 на ділянці морського узбережжя;
- присвоєння класної кваліфікації механік-водій БМП-2 3-го класу та допуск до управління БТР-80.

Кафедра бронетанкової технікиКафедра бронетанкової техніки Дисципліни, що викладаються на кафедрі

 На сьогодні кафедра входить до складу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ і проводить підготовку за наступними дисциплінами:

- будова бронетанкової техніки;
- експлуатація бронетанкової техніки;
- будова та експлуатації бронетанкової техніки;
- водіння бойових машин.

 Головні завдання

- організація навчально-виховного процесу, спрямованого на: формування у курсантів твердих знань щодо порядку підготовки та правильної експлуатації бронетанкового озброєння та технікипідрозділів в мирний та воєнний час;

- надання практичних навичок з питань експлуатації бронетанкового озброєння та техніки, організації технічного обслуговування, поточного ремонту, евакуації і підтримання техніки підрозділу в бойовій готовності, проведення занять з технічної підготовки та водіння бойових машин.

- своєчасне та якісне науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу, розробку навчально-методичних матеріалів, необхідних для підготовки курсантів з дисциплін кафедри;

- вивчення та впровадження у навчально-виховний процес досвіду бойової підготовки військ, передового педагогічного досвіду та досвіду антитерористичної операції;

- організація наукових досліджень, впровадження їх результатів у навчальний процес;

Кафедра бронетанкової технікиКафедра бронетанкової техніки- втілення у навчальний процес інноваційних технологій та удосконалення матеріально-технічного забезпечення;

 Структура кафедри

 - науково-педагогічний склад;
 - навчально-тренувальний комплекс.

 


Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі